Częste zmiany w systemie emerytalnym i dość odległa perspektywa sprawiają, że nie mamy pewności co do wysokości naszej przyszłej emerytury. Rozsądnie jest budować sobie dodatkowy prywatny fundusz emerytalny – podpowiadamy jak to zrobić.

 

grafika_4_kroki_do_oszcz_dzania_na_emeryture

 

Informacje o firmie

O Kapitalni.org

W 2015 roku firma Wonga przedstawiła autorski model efektywnej edukacji finansowej i cyfrowej, będącej integralną częścią produktu wonga.com. Pod marką Kapitalni.org połączono edukację finansową skierowaną na realną i mierzalną zmianę nawyków oraz system korzyści (niższe ceny pożyczek) motywujący do odpowiedzialnych zachowań finansowych i przestrzegania zasad bezpieczeństwa w sieci.

Jak działa program edukacyjny Kapitalni.org?

Platforma edukacyjna Kapitalni.org jest częścią Programu Korzyści firmy Wonga. Firma wykorzystuje nowoczesne rozwiązania oparte na danych, by dostarczyć klientom możliwie najlepszą ofertę pod względem jakości i ceny. Specjalnie skonstruowana oferta Wonga wprowadza segmentację klientów na bazie scoringu BIK i historii spłat w Wonga. Firma stworzyła cztery segmenty, z którymi wiążą się konkretne zniżki. W przypadku „najlepszych” segmentów, zniżka kosztów może wynieść 26% przy Wonga Plus i nawet 45% przy Wonga Max. Oprócz pozyskania lepszego profilu klienta, zasadniczym celem tego podejścia jest skuteczna edukacja klientów i zachęcanie ich do terminowych spłat i budowania pozytywnej historii kredytowej. Innowacyjne na skalę rynku podejście Wongi wpisuje się w rynkowy trend współpracy instytucji finansowych z BIK, zgodnie z którym klienci banków i ubezpieczycieli z dobrą historią kredytową mogą uzyskać tańszy kredyt, tańszą kartę kredytową czy tańsze ubezpieczenie.