Kierowcy, zawierający nowe polisy OC lub OC i AC w Generali, mogą teraz dokupić assistance komunikacyjny w wariancie Komfort za 10 złotych. W zakresie polisy znajduje się m.in. holowanie w Polsce po wypadku bez limitu kilometrów, pomoc w razie awarii oraz możliwość skorzystania w pojazdu zastępczego do 5 dni w kraju i za granicą.

W wariancie ubezpieczenia Assistance Komfort klienci zyskują całodobowe wsparcie w przypadku kolizji, awarii lub kradzieży samochodu w Polsce i w Europie. Jeśli do wypadku dojdzie na terenie kraju, pojazd zostanie odholowany bez względu na odległość od miejsca zamieszkania. W sytuacji awarii bądź w razie wypadków, które będą miały miejsce poza granicami Polski, limit holowania wynosi 100 km. Po kolizji, lub jeśli auto zostanie skradzione, kierowca otrzyma pojazd zastępczy na 5 dni. W przypadku awarii, w zakresie ubezpieczenia, znajduje się naprawa na miejscu zdarzenia. Gdy auto zostanie w serwisie, kierowca może liczyć na opłacenie 3-dniowego zakwaterowania.

– Chcemy, żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie, dlatego dla osób, które wykupią ubezpieczenie OC lub pakiet OC/AC proponujemy assistance w bardzo atrakcyjnej cenie. W ten sposób zwiększamy dostępność tego produktu. Ubezpieczenie assistance to natychmiastowa, namacalna pomoc w nagłych, często bardzo trudnych dla kierowców sytuacjach, jak awaria czy kolizja. Wspieranie klientów jest naszym priorytetem – tak rozumiemy bycie partnerem na całe życie  – mówi Arkadiusz Wiśniewski, członek zarządu Generali Polska.

Z oferty tej mogą skorzystać zarówno właściciele aut osobowych, jak i terenowych, bez względu na wiek pojazdu.