Uszkodziłeś samochód i twoje auto nie nadaje się do jazdy? To nie powód do zmiany planów. Jeśli masz AC w PZU z opcją Auto Non Stop, dostaniesz pojazd zastępczy na miejsce zdarzenia. Będziesz mógł z niego korzystać przez cały okres naprawy swojego samochodu. Kampania promująca ofertę PZU wystartuje na początku listopada i potrwa do lutego 2017 roku.

Kiedy twój samochód jest sprawny, nie myślisz o tym, w ilu codziennych sytuacjach jest ci niezbędny i jaką wygodę zapewnia. Wystarczy jednak kolizja, aby utrudnić ci codzienne życie.

Chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie bezpieczeństwa. Dlatego, aby ochronić ich przed nieprzyjemnościami związanymi z uszkodzeniem i unieruchomieniem pojazdu, umożliwiamy rozszerzenie pakietu AC o opcję Auto Non Stop. Problem z pojazdem nie musi wywracać życia do góry nogami. PZU zapewnia auto zastępcze natychmiast i – co podkreślam – na cały czas trwania naprawy uszkodzonego pojazdu – mówi Tomasz Piekarski, dyrektor ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU.

Jeśli twoje auto zostało uszkodzone i nie możesz nim dłużej podróżować, AC z opcją Auto Non Stop w PZU pozwoli na zmianę samochodu nawet w trakcie podróży. Samochód zastępczy przyjedzie na lawecie, a twój uszkodzony pojazd zostanie odholowany do warsztatu. Nie musisz zmieniać planów i zastanawiać się, jak dotrzesz do celu podróży. Otrzymasz do dyspozycji komfortowe i ekonomiczne auto.

Kampania promocyjna ubezpieczenia AC z opcją Auto Non Stop rozpocznie się z początkiem listopada i potrwa do początku lutego przyszłego roku. Akcja promocyjna prowadzona będzie w telewizji, radio, prasie, kinach sieciowych, nośnikach OOH, Internecie i oddziałach PZU oraz u agentów. Koncepcję kreatywną przygotowała agencja VML, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink.

 

Informacje o zakresie ubezpieczenia, wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA są zawarte w ogólnych warunkach ubezpieczenia PZU Auto